Форум » Обласні змагання з туризму » Орієнтування 2016 » Ответить

Орієнтування 2016

trovlad: Є три варіанти дистанцій - 1.Заданний напрям 2. Вибір 3 лабіринт Учасники обох вікових груп можуть вибрати собі дистанцію для проходження . Контрольний час на дистанції орієнтування в заданому напрямку – 2.30, на дистанції орієнтування за вибором – 1.30. До фінішу останнього спортсмена учасникам, що на цей момент не виступають на дистанції, заборонено знаходитися в інших місцях, ніж старт-фініш. Інтервал старту – 1-5 хвилин , початок старту всіх груп одночасно. Підведення підсумків: Учасники посідають місця згідно Правил з спортивного орієнтування з урахуванням пріоритету дистанції: спочатку ті, що пройшли дистанцію орієнтування в заданому напряму, потім – орієнтування за вибором, потім лабіринт. Учасник, що на дистанції за вибором не взяв всіх обумовлених КП з дистанції знімається. Зняті учасники місця не отримують. Командний залік – по сумі балів, набраних учасниками команди. Бали за місце нараховуються в залежності від співвідношення хлопців та дівчат, що стартували. Орієнтування в заданому напрямі: Складається з трьох частин- заданний напрям - коло 6КП, лабіринт, коло 6 КП- (довжина одного кола приблизно співпадає з довжиною орієнтування за вибором) Орієнтування за вибором Хлопці і дівчата по 6 КП з 9 ( дистанції різні) Лабіринт - дистанція за вибором- КП не місцевості не пронумеровані, взяття чужого КП штраф 5 хвилин, взяття 5 та більше чужих КП- зняття

Ответов - 4

Лисунець О.С.: За не взяті КП у лабіринті на заданці та лабіринті зняття чи штраф у хвилинах?

trovlad: Зняття в лабиринті може бути тільки в одному випадку і він описаний в Умовах- це стосується і тих, хто лабирігт біжить на заданці

oleg01121972: А на лабіринті будуть вказуватися Номера КП, які потрібно взяти (відповідність КП в Карточці і на «тумбі»)?

trovlad: oleg01121972 пишет: А на лабіринті будуть вказуватися Номера КП, які потрібно взяти (відповідність КП в Карточці і на «тумбі»)? trovlad пишет: Лабіринт - дистанція за вибором- КП не місцевості не пронумеровані,